Dexter: Vaskrsenje
Dexter: Vaskrsenje logo

Gledaj Dexter: Vaskrsenje

Strimuj Sezonu 2 od 31 oktobar. Gledajte sve epizode od 1. sezone.

dexter

Saznaj više o seriji

TV Serije· 2 Sezone· 20 Epizode· 2025· Kriminalistička

U drugoj sezoni serije Dexter: Vaskrsenje, Dexter Morgan (Hol) nađe se između dvojice ubica – jednog koji je odavno na lošem glasu i drugog koji teroriše Njujork na načine koje niko nije mogao ni zamisliti – dok se istovremeno bori sa svojim najvećim neprijateljem do sada: krizom srednjih godina. Harison (Džek Alkot) nastavlja vlastitu potragu za pravdom dok se otac i sin suočavaju sa svojim najmračnijim poglavljem.

Režija i glumačka ekipa


REŽIJA Marcos Siega, Monica Raymund

KREATORI Clyde Phillips

ZVEZDE Michael C. Hall, Jack Alcott, David Zayas, Uma Thurman

Odaberi paket

Svi naši paketi pružaju neograničeni sadržaj za strimovanje

  • Standardni

    Naš najpopularniji plan – odličan kvalitet i vrednost.

    • Gledaj bez reklama*
    • Gledaj u punom HD-u
    • Strimuj na 2 uređaja istovremeno
    • 30 preuzimanja /mesečno

    Mesečno

    Otkaži kada ti to poželiš

    6 meseci

    tj. 6,66 € mesečno

    Godišnje

    tj. 5,83 € mjesečno

    Mesečno: Plan se automatski obnavlja po ceni od 8,99 € mesečno, osim ako ga ne otkažete. Otkazivanje stupa na snagu na kraju obračunskog perioda.

    6 mjeseci: Plati 39,99 € sada. Nakon 6 meseci, paket se automatski obnavlja po ceni od 8,99 € mesečno, osim ako se ne otkaže. Ušteda troškova odgovara vrednosti 6 meseci Standardnog mesečnog plana.

    Godišnje: Paket se svake godine automatski obnavlja po istoj ceni, osim ako se ne otkaže. Obavezna je periodična pretplata na najmanje 12 meseci. Ušteda troškova odgovara vrednosti 12 meseci Standardnog mesečnog plana.

    *Može obuhvatati promotivne trejlere za SkyShowtime filmove i serije.
  • Premijum

    Naše najbolje iskustvo sa svim otključanim funkcijama.

    • Gledaj bez reklama*
    • Gledaj u 4K UHD rezoluciji
    • 5 istovremenih strimova
    • 100 preuzimanja /mesečno**
    • Dolby Atmos

    Mesečno

    Otkaži kada ti to poželiš

    6 meseci

    tj. 8,16 € mesečno

    Godišnje

    tj. 7,08 € mjesečno

    Mesečno: Plan se automatski obnavlja po ceni od 10,99 € mesečno, osim ako ga ne otkažete. Otkazivanje stupa na snagu na kraju obračunskog perioda.

    6 mjeseci: Plati 48,99 € sada. Nakon 6 meseci, paket se automatski obnavlja po ceni od 10,99 € mesečno, osim ako se ne otkaže. Ušteda troškova odgovara vrednosti 6 meseci Premijum mesečnog plana.

    Godišnje: Paket se svake godine automatski obnavlja po istoj ceni, osim ako se ne otkaže. Obavezna je periodična pretplata na najmanje 12 meseci. Ušteda troškova odgovara vrednosti 12 meseci Premijum mesečnog plana.

    *Može obuhvatati promotivne trejlere za SkyShowtime filmove i serije. **Može se preuzeti do 30 filmova.

Upoznaj ekipu

Potraga za iskupljenjem

Dexter: Vaskrsenje – Potraga za iskupljenjem

Dekster se budi iz kome i odlazi u Njujork u potrazi za anonimnošću i svojim nestalim sinom. Ali stare navike teško umiru i ubrzo se ponovo zatiče u mračnom podzemlju okružen zločinačkim likovima, koji su i te kako svesni njegovih poduhvata. Dekster mora da odluči kako da uskladi ideju iskupljenja sa svojom željom za odmazdom, dok ga prošlost koju je ostavio za sobom polako sustiže.

SST logo
Dexter
Strimuj svaku epizodu
Dexter background

Gledajte sve sezone Dextera samo na SkyShowtimeu.

Uđite u Deksterov svet tajni, napetosti i nezaboravnih priča.

Dexter: Vaskrsenje
Gledaj Dexter: Vaskrsenje
Dexter: Original Sin
Gledaj Dexter: Original Sin
Dexter: Nova krv
Gledaj Dexter: Nova krv

Otkrij još novih serija za strimovanje

Lioness

Često postavljana pitanja

2. sezona Dexter: Vaskrsenje je dostupna na SkyShowtime-u od 31. oktobra. 1. sezona se strimuje sada.
Dexter: Vaskrsenje trenutno ima ukupno 10 epizoda.
Strimuj sve dostupne epizode serije Dexter: Vaskrsenje sada na SkyShowtime platformi.
Seriju Dexter: Vaskrsenje možeš sada da gledaš na SkyShowtime platformi.
SkyShowtime je pravo mesto za striming zabavnih sadržaja iz najvećih studija na svetu. Ova platforma nam pruža filmove i serije iz produkcijskih kuća kao što su Universal Pictures, Dreamworks, Sky Studios, Peacock, Nickelodeon, SHOWTIME®, Paramount+ i Paramount Pictures. Saznajte više o SkyShowtimeu ovde.
SkyShowtime je pravo mesto za najnovije i najveće hitove iz najvećih svetskih studija.

Filmovi: Od klasika do najnovijih blokbastera raznih žanrova kao što su akcija, komedija, drama, horor i još mnogo više.

Originalni sadržaj: Ekskluzivne originalne serije i filmovi.

TV serije: Popularne serije za gledanje onlajn. Mesto gde možeš naći hit američke serije, drame, komedije, rijalitije i programe za decu iz produkcijske kuće Nickelodeon.

Dokumentarci: Interesantni dokumentarci koji obrađuju razne teme kao što su istorija, nauka, priroda i istinite krimi-priče.